NAUJIENA PASAULYJE! VIENI PIRMŲJŲ PASAULYJE PRISTATOME

JUVÉDERM® VOLITE

JUVÉDERM® VOLITE  – inovatyvus naujausias, odos būklės gerinimui skirtas produktas pasaulinėje estetinės medicinos rinkoje, kuris suteiks ilgalaikį rezultatą tipo po vienos procedūros! VOLITE – tai ypatingos formulės hialuroninės rūgšties užpildas, sudarytas iš mažos molekulinės masės hialurono rūgšties molekulių. Svarbu žinoti, Juvederm VOLITE hialurono rugšties užpildas nepriduoda tūrio nekeičia veido formų, dviejų savaičių bėgyje po procedūros suteikia odai skaistumo, spindesio ir stangrumo pojūtį.

Produktas leidžiamas į odos gilųjį sluoksnį todėl po procedūros nelieka papulių ir suleidimo žymių. Suleidus į norimą odos sritį suformuoja tariamą karkasą odai ir suteikia liftingo efektą, gausiai drėkina, rezultatu džiaugsitės daugiau nei 9 mėn. Po
Šis preparatas rekomenduojamas nuo 20 metų amžiaus žmonėms. Itin rekomenduojamas vyresnio amžiaus moterims odos būklės gerinimui. Tai pat po aknės susiformavusiems randams gydyti ir koreguoti.

VOLITE skirtas veido, kaklo, dekolte, plaštakų odos būklės gerinimui, stangrinimui ir jauninimui. Rekomenduojamas drėkinti išsausėjusias lūpas nesibaiminant, kad pasikeis lūpų apimtis ir forma todėl taip pat tinkamas ir rekomenduojamas vyrams.
Užpildas dviejų savaičių bėgyje po procedūros suteikia odai skaistumo, spindesio ir stangrumo pojūtį. Gali koreguoti smulkias paviršutines raukšleles.

vieno švirkšto kaina: TIK 319 eu ilgalaikis efektas iki 9 mėn.