Allergan Juvéderm® VOLITE procedūra

VIENI PIRMŲJŲ PASAULYJE PRISTATOME hialurono rūgšties Allergan Juvéderm® VOLITE preparatas. Ypatinga, unikali procedūra ilgalaikei odos jaunystei atkurti!
Iš karto po procedūros rezultatu džiaugsitės net iki 9 mėnesių, oda tampa stangresnė, putlesnė, skaistesnė ir elastingesnė. Allergan Juvéderm® VOLITE procedūros dėka, jums nereikia papildomų pastangų ir išlaidų, nes tuo pat metu oda yra sudrėkinama ir pamaitinama.

Kas tai per procedūra?

Estetnių injekcijų pasaulį sudrebinęs naujas produktas, hialurono rūgšties mikro injekcijos į gilesnį odos sluoksnį veido, kaklo, dekolte ar plaštakų srityse. Vienos procedūros dėka jūs džiaugsites nuostabia odos išvaizda!
Labai svarbu pabrėžti, kad po šios unikalios procedūros nelieka papulių, dėl ko procedūrą galima atlikti visada ir nejausite jokio diskomforto. Preparate esantis liudokainas sumažina galimą diskomfortą.

Iki balandžio mėnesio LIETUVOJE šią procedūrą atlieka tik du sertifikuoti Allergan medicine institute treneriai, vienas iš jų mūsų klinikoje dirbantis plastinės ir rekonstrukcines chirurgijos gydytojas JONAS DRĄSUTIS.

KAINA: TIK 319 eu ilgalaikis efektas iki 9 mėn.