Anti-senėjimo PRP injekcijos

PRP anti-senėjimo procedūra– tai atjauninamosios PRP autologinių ląstelių injekcijos (autologinės ląstelės paimamos iš paciento kraujo) – tai progresyvus , efektyvus ir saugus metodas, atjauninantis odą bei skatinantis audinių regeneraciją. Rezultatas – jaunatviškai atrodanti oda!

Atjauninamosios PRP autologinių ląstelių injekcijos atliekamos norint atjauninti odą, taip pat profilaktiškai, neleidžiant odai senėti.

Po  procedūrų pagerėja odos tonusas, elastingumas, tekstūra. Taip pat šis metodas naudingas lyginant veido raukšles, vageles bei įdubimus. Neretai jis taikomas ir kai kurių rūšių randams koreguoti. Pacientams, siekiantiems, kad atjauninimo poveikis būtų didesnis, atjauninimo PRP autologinių ląstelių injekcijos derinamos su riebalų transplantacijomis, t.y. su autologinių riebalų injekcijomis ar kitomis estetinėmis procedūromis.

Dažniausiai ši procedūra atliekama veido, kaklo, iškirptės ir plaštakų srityse.

Kaip atliekamos atjauninamos PRP autologinių ląstelių injekcijos?

Procedūros metu iš venos paiimamas nedidelis kraujo kiekis. Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas PRP. jame esančių trombocitų koncentracija net iki 9,3 karto didesnė, palyginant su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje.

Nustatyta, kad kraujyje cirkuliuojantys trobocitai atsakingi už audinių regeneraciją ir, šiuo atveju, už naturalų odos ir audinių atjauninimą. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iškart, kai tik trombocitai suaktyvinami. Šie augimo faktoriai labai svarbūs atnaujinant audinius bei atjauninat odą.

Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias odos kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastino gamybą.

Atliekant procedūrą, veido oda nuskausminama vietinės nejautros kremu, todėl mikroinjekcijų beveik nejuntama. Paruošta autologinė plazma suleidžiama specialia mikroadatėle tiesiai į reikiamas sritis.

Po procedūros veido oda gali būti skausminga ir jautri, retkarčiais gali patinti.

Šias procedūras rekomenduojama pradėti maždaug nuo 30 metų amžiaus ir neleisti odai senėti: susidaryti raukšlėms, sumažėti odos tonusui, elastingumui. Ši procedūra taip pat taikoma turint kitų problemų, kaip padidėjusiam plaukų slinkimui ar nuplikimui gydyti, esant išsiplėtusioms odos poroms, alerginių odos reakcijų ( sukeltų nuo vaistų, saulės, vitamininės mezoterapijos),  ir kt. priežasčių sumažinimui.

PRP atjauninimo procedūra rekomenduojama atlikti 3-4 kartus kas 1-2 savaites, po to galima kartoti po metų.

Po gydymo vieną savaitę reikėtų vengti tos srities profesionaliai atliekamų šveičiamųjų, lazerinių, mikrodermabrazijos, elektrolizės ar bet kokių kitokių grožio procedūrų.