Veido kontūrų formavimas injekciniais užpildais

Lūpų ir skruostų tūris koreguojamas hialuroninės rūgšties užpildų pagalba. Šiai dienai, rinkoje yra daug gamintojų siūlančių įvarius preparatus. Prieš procedūrą, pacientui būtina žinoti, koks užpildas bus naudojamas procedūros metu. Būtina rinktis patikimus, laiko patikrintus preparatus. Tik tokiu atveju, bus pasiektas norimas rezultatas, efektas bus matomas ilgai ir taip išvengta nepageidaujamų komplikacijų skaičius. Nuo pasirinktos priemonės priklauso preparato toleravimas, natūralus vaizdas ir jausmas, kaip tolygiai priemonė pasiskirstys audiniuose. Hialuroninės rūgšties užpildai tarpusavyje skiriasi savo tankiu.

  • Skysti –  „minkšti“ preparatai, skirti smulkioms raukšlelėms;
  • Klampesni – „kietesni‘ preparatai, skirti gilioms raukšlėms arba veido ovalo linijoms koreguoti.

Atsižvelgiant į norimą koreguoti zoną, yra pasirenkamas tam skirtas hialuroninės rūgšties preparatas. Konsultacijos metu mūsų specialistai Jums patars ir parinks tinkamą preparatą Jūsų puikiai ir natūraliai savijautai.

Skruostų tūrio korekcija

Didinant skruostų tūrį, renkamasi didelio tankio „kietas“ užpildas.

Apie procedūrą:

Paciento oda nuvaloma ir paruošiama procedūrai, gydytojas pažymi koreguojamas vietas. Prieš injekcijas papildomai nereikia nuskausminti, procedūra yra gerai toleruojama ir skausmas yra pakenčiamas.

Dažniausiai vieno skruosto srityje atliekamos 3-6 injekcijos, kurių pagalba didinama skruosto apimtis. Hialuroninės rūgšties preparato, reikalingo šiai procedūrai atlikti pakuotėje yra 2 švirkštai po 1 ml., bei kelios sterilios adatos, reikalingos saugiai ir kokybiškai procedūrai atlikti.

Hialuroninės rūgšties preparate yra vietinio anestetiko – lidokaino, todėl po procedūros galite jausti šiek tiek aptirpusias sritis ties nosies kampu ir viršutinės lūpos srityje.

Leidžiant užpildą į audinius, vietinis anestetikas tolygiai pasiskirto ir procedūra tampa praktiškai neskausminga. Veido srityje yra gausu nervų, todėl anestetikas gali sukelti vienos ar kitos srities „aptirpimą“, kurį nustosite jausti 15-30 min. bėgyje.

Kartais po šios procedūros galima tikėtis nedidelių, laikinų mėlynių injekcijų vietose. Norimas rezultatas išlieka 1-1,5 metų.

Lūpų formos bei tūrio korekcija

Šiai procedūrai taip pat naudojami hialuroninės rūgšties užpildai. Norint pasiekti laukiamo rezultato – būtina gydytojo specialisto konsultacija, kurios metu parenkamas atitinkamas preparatas. Konsultacijos metu gydytojas įvertina lūpų būklę, formą bei tūrį. Atsižvelgiant į paciento norus bei lūkesčius, renkamasi iš 3-4 hialuroninės rūgšties užpildų tipų.

  • Pasirinkus skystą užpildą, lūpos po injekcijos atrodo gaivesnės, išlyginamos negilios lūpų raukšlės ir nejaučiama didelio tūrio apimties pokyčio. Lūpos atrodo „šviežesnės“.
  • Renkantis vidutinio kietumo užpildą, galima koreguoti tiek  lūpų tūrį, tiek formą, o taip  pat formuoti lūpų kontūrą, kuris dar labiau išryškins lūpas.
  • Tas pats efektas pasiekiamas su didesnio tankio užpildu. Jo privalumas, kad norimas rezultatas pasiekiamas su mažesniu preparato kiekiu, todėl likęs užpildas gali būti naudojamas kitoms veido sritims koreguoti (nosies –  lūpų raukšlės, smakro forma ar nusvirę lūpų kampai).

Priklausomai nuo hialuroninės rūgšties užpildo klampumo, skiriasi efektas, kuriuo gali džiaugtis pacientas. Kuo skystesnis preparatas, tuo greičiau jis suyra organizme ir tenka iš naujo kartoti procedūrą. Efekto trukmė svyruoja nuo 6 iki 18 mėn.

Apie procedūrą:

Paciento lūpos nuvalomos ir paruošiamos procedūrai, prieš procedūrą, lūpų sritis patepama specialiu kremu, kurio sudėtyje yra vietinio anestetiko lidokaino. Praėjus ~5 minutėms, procedūrą galima pradėti, pacientas jaučiasi pakankamai komfortabiliai ir nejaučia stipraus skausmo. Po korekcijos, lūpų srityje, gali matytis kraujosruvos – nedidelės mėlynės, kurios išnyks per pirmas 5-7 dienas. Lūpas galima maskuoti kosmetikos priemonėmis.

Prieš ir po procedūros (apie 4-6 val.), rekomenduojama vengti kavos ir kraują skystynančių preparatų, kurie mažina kraujo krešėjimą bei didina arterinį kraujo spaudimą.