Svf cure procedūra – naujiena

Kamieninių ląstelių nepamatuojamos galimybės

Ar žinojote, kad Jūsų riebalinio audinio ląstelėse slypi sveikatos ir grožio paslaptys! Klausiate, ar tai įmanoma? Taip, mes Jums suteikiame galimybę susipažinti su naujausiais pasiekimais šioje srityje srityje! Autologinių kamieninių ląstelių terapija.

Remiantis šiuolaikinio mokslo pasiekimais nustatyta, jog žmogaus riebalinis audinys turi daug daugiau funkcijų nei tik kaupti energijos atsargas mūsų organizme. Riebaliniame audinyje gausu naudingų ląsteliųkurias apdorojant šiuolaikiniais metodais galima atstatyti žmogaus fizines funkcijas ir pašalinti kankinamus skausmą taip pat naudoti odos nelygumams, nudegimams, raukšlėms šalinti.

Grožiui

Riebalinio audinio ląstelių pagalba yra aktyvuojamos odos ląstelės (fibroblastai ir keratinocitai), kurios natūraliai skatina odos regeneraciją ir sulėtina ląstelių jų nykimą. ar pažeistos vietos gijimą. Kamieninės ląstelės, esančios riebaliniame audinyje, tokiu būdu efektyviausiai pristabdo senėjimo procesą, kurio metu odos ląstelės palaipsniui yra pažeidžiamos ir sunyksta. Su amžiumi ląstelių regeneracija susilpnėja, o kai kada ir negrįžtamai. Be to šios ląstelės išskirtinai kovoja prieš raukšles ne tik skatinant odos ląstelių regenraciją, bet ir atstato sukelto streso ar kitų išprės dirgiklių pažeistas odos ląsteles bei sustiprina imuninę sistemą.

Kamieninėmis ląstelėmis paremtos injekcijos suteikia galimybę tiek organizmui tiek odai pačiai atsinaujinti ir atsijauninti. Flebologijos klinikos specialistai padės Jums natūraliai padidinti kalogeno* kiekį organizme, bei džiaugtis nuostabia oda. Po šios procedūros:

 • Oda atgauna natūralų skaistumą ir stangrumą
 • Mažiau pastebimi su amžiumi atsiradę odos pakitimai
 • Mažiau matomos raukšlės
 • Paslėpiamos nuovargio žymės
 • Atstatomas natūralus odos drėgmės balansas
 • Pašalinami randai bei pigmentinės dėmės
 • Nutolinamos galimos plastinės operacijos

Sveikatai

Svarbiausios riebalinio audinio ląstelės – stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelės. (SVF-CURE – tai riebalinio audinio stromos vaskuliarinė frakcija (lipoaspiravimo produktas), kuris gaunamas perteklinio riebalinio audinio liposukcijos metu.) SVF yra turtingas preadipocitų, mezenchiminių kamieninių ląstelių (MSC), endotelio ląstelių pirmtakų, T ląstelių, B ląstelių, putliųjų ląstelių bei riebalinio audinio makrofagų šaltinis

Taikant riebalinių ląstelių metodą degeneraciniams sutrikimams gydyti, pastebėta, jog jos pasižymi labai stipriai išreikštu regeneraciniu potencialu:

 • sąnariuose pašalina uždegimą;
 • gerina kremzlės paviršiaus regeneraciją;
 • širdies raumenyje sumažina infarkto zoną;
 • gerina kraujotaką;
 • atstato raumens maitinimą;
 • lokalios šių ląstelių injekcijos greitina nutrauktų raiščių gijimą, atstato žiedinių raumenų funkcijas.

Kaip išgaunamos kamieninės ląstelės?

Kamieninės ląstelės yra surenkamos iš lengvai prieinamo Jūsų riebalinio audinio (riebalų) su minimalia chirurgine intervencija, kurios metu surenkama 50 -120 ml. riebalinio audinio, iš kurio yra išskiriamos riebalinėje stromoje “miegančios” kamieninės ląstelės.

Atliekama procedūra yra saugi, nes naudojamos nuosavos ląstelės (autologinė procedūra). Vienas didžiausių privalumų, kad galime džiaugtis ilgalaikiu rezultatu, dažniausiai ilgiau nei dvylika mėnesių. Naujausios technologijos leidžia dalį surinkto riebalinio audinio išsaugoti kitai procedūrai.

SVARBI SAUGUMO INFORMACIJA

Riebalinio audinio stromos vaskuliarinės frakcijos (kamieninių) ląstelių procedūra yra atliekama su konkretaus žmogaus audiniu, todėl ši procedūra taikoma tik tam pačiam žmogui. Kito asmens riebalinio audinio ląstelių naudojimas nėra galimas. Prieš surinkimo procedūrą ir galutinio produkto injekcijas į problemines vietas klinikos specialistas nurodys galimus šalutinius poveikius ir kitą svarbią Jums informaciją. Griežtai laikykitės rekomendacijų, kurios padės Jums išvengti šalutinių procedūros poveikių ir galimų rizikų.

Prieš procedūrą privalote informuoti apie Jūsų sveikatos būklę, esamus ir buvusius negalavimus, įskaitant alergines reakcijas vaistams ar maistui, kraujavimo negalavimus arba vartojamus kraują tirštinančius medikamentus (aspirinas, ibuprofenas ir pan.), randų rambėjimą, odos vėžį ar piktybinius pakitimus, genetines ligas, veikiančias Jūsų odą, imuninės sistemos problemas arba vartojamus medikamentus, kurie veikia Jūsų imuninę sistemą, arba bet kokias ligas arba medicinines problemas. Informuokite specialistą apie alergijas antibiotikams. Negalėsime atlikti jokių procedūrų, jeigu Jūs turite odos infekcijų sąnario srityje.

Dažniausiai pasitaikantys procedūros po procedūriniai šalutiniai poveikiai injekcijos vietoje yra – paraudimas, mėlynės atsiradimas, patinimas, skausmas, kraujavimas, dirginimas ir niežulys. Patvirtintais klinikinių tyrimų duomenimis, minėti šalutiniai poveikiai trunka apie savaitę.

Visais atvejais apie galimybę atlikti procedūrą, sprendžia mūsų klinikos specialistas

*Kalogenas natūraliai sintetinamas baltymas randamas odos jungiamuosiuose ir epitelio audiniuose. Jis “atsakingas” už odos elastingumą, stangrumą bei atsinaujinimą. Moksliškai įrodyta, kad maždaug nuo 25 metų kalogeno kiekis odoje natūraliai sumažėja. Tačiau tam įtakos taip pat turi tiek žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholis ir t.t), tiek išoriniai faktoriai (oro tarša, sausas oras ir t.t)